Zprávy z pravěku

Fantaskní ozvěna ze země socialismu s játry stvořenými z dolarů - z Číny. Soudruh Fu-čcheng Čang si je jist, že našel spojovací článek mezi zemí a nebesy. S vývojem možná i směrem do oblak se dá souhlasit, to přece není nic proti všemohoucnosti a tvůrčí síle Boží, ale nedá se souhlasit se zaťatým přesvědčením, že jsme z nějakého slizu náhodně povstali k nebesům a máme na to důkazy.

Článek tvrdí nemožné: "Dá se říct, že jde o spojovací článek mezi dinosaury a ptáky," řekl agentuře Reuters Fu-čcheng Čang, vedoucí čínského výzkumného týmu. "Tato fosílie vrhá nové světlo na ranou fázi evoluce, během níž se z dinosaurů vyvinuli ptáci.  "http://aktualne.centrum.cz/priroda/clanek.phtml?id=620196

Článek nenabízí pohled na obrázek vymalovaný mistrem Burianem, ani nenabízí pohled na fosilii unikátního druhu, který je popisován. Video pro jistotu nabízí kostru jiného osmimetrového tvora, který je na prodej. No jistě, pernatce ještě neviděl soudruh prezident, tak se nesmí ukazovat! Čínští soudruzi ale z fosilie už zjistili, že pták měl pestré peří! A už také ví, nač bylo, když ne na létání. Bylo mu užitečné k tokání.

Ať si je člověk ateistou. Rozhodl se pro to, ať v tom trvá. Ale měl by se obrnit proti blbosti, která tu páchne zatuchlým dechem rozvinutého socialismu. To jsou sedmdesátá léta minulého století, soudruzi z Aktuálně CZ!

#1 Re: *Zprávy z pravěku
Adam Balcar, <E-Mail> / 24 10 2008 - 14:47  

Souhlasím. V článku mi vadí především ta neomalená jistota, se kterou jsou předkládány jejich "lodické" závěry. Stejně ta u evoluce nějak pozapomněli slovo teorie.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Zprávy z pravěku
Foot Complaints, <E-Mail> / 9 08 2017 - 11:30  

You really make it seem so easy with your presentation but I find this
topic to be actually something which I think I would never understand.
It seems too complicated and extremely broad for me.

I'm looking forward for your next post, I'll try to
get the hang of it!

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Zprávy z pravěku
Hermes iPhone 8 Plus Case, <E-Mail> / 29 09 2017 - 05:44  

New Era is selling a curved-brim adjustable version of its MoMA x Yankees cap in a wide array of colors, with future installations planned with labels like Champion.

[ Reagovat (0) ]
#4 Re: *Zprávy z pravěku
chocolate, <E-Mail> / 30 04 2018 - 03:11  

Hi to every single one, it's really a fastidious for me to
pay a quick visit this web site, it contains useful Information.

[ Reagovat (0) ]
#5 Re: *Zprávy z pravěku
chocolate, <E-Mail> / 30 04 2018 - 03:11  

Hi to every single one, it's really a fastidious for me to pay a quick visit this
web site, it contains useful Information.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom