Trojiční neděle

K Magdaleně si včera přisedla holčička, nechala si napsat tiskacími písmeny na papír hlášku: PAKUKAN ŽERE MAGDU. A pak namalovala pakukana, jak žere... Asi kus dítěte bylo také na začátku otázek, které dospěly k tomu, že jsem se snažil vyjádřit nevyjádřitelné. Hlavně mne při tom čtení potěšilo, že jsou ještě někteří přesvědčeni o podobných věcech jako já. Nahlédněte do mých poznámek. Tohle jsem ale nekázal. Vůbec jsem dnes nekázal, protože se hlasovalo o mém setrvání v Říčanech (To je podle Řádu Církve bratrské po sedmi letech služby na sboru běžné). Výsledek: Sedm starších ze sedmi hodilo ano. Dvacet devět ze třiceti přítomných členů hodilo ano. Celkem jasný výsledek. Velice děkuji za jasnou důvěru a podporu vyslovenou hlasováním. Cítím v tom upřímnou podporu a signál pro veřejnost, která nás sleduje. Tím, že jsem požádal o měsíc strpení a rozhovorů, vyjadřuji potřebu probrat s rodinou budoucnost a dát také příležitost k rozhovorům ve sboru, abychom si ujasnili - jaké to bylo v minulých letech, jaké chyby jsme udělali a co se povedlo. Myslím, že musí jít o oboustrannou reflexi a nejen o hlasování. Pak se nejpozději do 8. 7. 2012 vyslovím s představou další spolupráce a stvrdíme to u Večeře Páně smlouvou na další léta.
A ještě dodatek: Děkuji všem, kteří hlasovat nemohli, protože jen kvůli hlasování by do sboru nevstupovali, a přesto s námi žijí a podporují naši práci. Velice si vážím této podpory.

#1 Re: *Trojiční neděle

Hmm is anyone else experiencing problems with the
pictures on this blog loading? I'm trying to figure
out if its a problem on my end or if it's the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Trojiční neděle
Yeezy Boost 350 UK, <E-Mail> / 2 02 2018 - 02:20  

A little over five years later, though, Adidas is not just more competitive than it was a half-decade ago from a financial standpoint—with reported increases in revenue and market share—but it’s also made up serious ground in innovation and style.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom