Téma k rozhovoru

Dovoluji si napsat několik námětů k rozhovoru a doufám, že jej budeme schopni. Fotka je z nedávné svatby Pavlíny a Martina Burešových v Říčanské Olivovně.
...Je to jako s dětmi, které na svých rodičích vidí lecjaké chyby, zaříkají se, že se jim vyhnou a pak je statečně opakují. Nemají-li schopnost otevřeného rozhovoru se svými současníky a přáteli, ve kterém by se bezpečně mohli vidět v zorném úhlu laskavé kritiky, kopírují rodičovské chyby a prohlubují je přímo osudově. Jestli něco chybí současnosti, tak je to paměť. Rozložená akta minulosti, svobodně nahlížené stránky dějin. A také ochota se té paměti vystavit na milost a nemilost. Děláme milosrdnou paměť, protože se milosti nedovoláváme u Boha. A proto současní a minulí politikové nevidí žádné své chyby, nedovedou konat pokání, tedy měnit své a veřejné myšlení... Celý text najdete zde.

 

#1 Re: *Téma k rozhovoru
Ralph Lauren Outlet, <E-Mail> / 24 11 2016 - 10:06  

never pass up a pair of sand ugg footwear from http://www.buyauuggboots.co.uk the land down under! Then why sand but other hues on the UGG color palette?

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Téma k rozhovoru
How does Achilles tendonitis occur?, <E-Mail> / 10 08 2017 - 04:37  

Aw, this was a really good post. Spending some time and actual effort to create a very
good article… but what can I say… I put things off a whole lot and don't seem to
get nearly anything done.

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Téma k rozhovoru
Michael Kors iPhone 8 Case, <E-Mail> / 29 09 2017 - 05:39  

Immediately following the post, websites like Hypebeast and Highsnobiety picked up the news, with the former reporting that "a source now confirms that Kanye’s YEEZY Season 6 will be making its way to this year’s Paris Fashion Week as a showroom display."

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom