Sedm nových členů našeho společenství

Do rodiny našeho budoucího sboru jsme přivítali sedm nových členů a spoustu dětí. Tady je jejich fotka. Další fotografie ze skutečně první bohoslužby v Olivovně najdete v galerii. Fotil Michael Novák. Slavili jsme Večeři Páně a kázání bylo o rodině a dětech. Tady je text, zvuk musíme vyladit, moc by se to nedalo poslouchat. Vše je pro nás nové. Další neděli volíme staršovstvo a hlasujeme o samostatnosti.

#1 Re: *Sedm nových členů našeho společenství

Wow, this piece of writing is good, my sister is analyzing these kinds of things, so I am going
to convey her.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Sedm nových členů našeho společenství

Wow, this piece of writing is good, my sister is analyzing these kinds of things, so I am going to convey her.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom