Proč nepíšu blog?

Důvodů je více. Do blogu HN jsem nenapsal proto, že čekám. Čekám, až se vyčeří kauza Michálek, o které jsem psal naposled a v níž jsem zastával tak odlišné stanovisko od všech svých přátel, že nechci jen tak sypat dále bez toho, abych si počkal na potvrzení nebo vyvrácení mých tvrzení. V tom druhém případě se přece musím nejprve omluvit a pak mohu pokračovat dále.

Důvod další je ten, že se mi střídá v křesílku taková spousta lidí, že jedu jeden rozhovor za druhým. Tak proto přikládám čajník zpovědníků, jak jej vymodelovala moje dcera Magdalena v jedné školní práci. Snad se mi povede i více psát, ale zatím se omlouvám, nemohu.

#1 Re: *Proč nepíšu blog?
Moncler Outlet, <E-Mail> / 11 10 2016 - 09:32  

It's beforehand was facilitated as able as traveling with a accretion of designers who got acclaimed afresh afterwards ablution a acclimation accompanying to designs including the Branson overcoats, Gamme Rouge bandage and so forth.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Proč nepíšu blog?
cheap Moncler jackets, <E-Mail> / 11 10 2016 - 09:33  

She has aloft in accoutrement designing and is arresting in a lot of fashion.She has told me this friday holds moncler jackets at http://www.monclerjacketsoutletvip.co.uk show,do not absence that admirable monment.

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Proč nepíšu blog?
Can you get taller with yoga?, <E-Mail> / 10 08 2017 - 01:53  

This is a topic that's near to my heart...
Best wishes! Exactly where are your contact details though?

[ Reagovat (0) ]
#4 Re: *Proč nepíšu blog?
MK iPhone X Cover, <E-Mail> / 29 09 2017 - 06:02  

In the unscripted competition series, up and coming sneaker designers compete, with the winning designer release a limited-edition shoe with Adidas.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom