Předávám

Více než dva roky držím časopis, který vydává občanské sdružení MAS Servis Říčansko pod názvem Zápraží. Dělám to s potěšením, vymyslel jsem si jej s chutí a držel jsem jej s nadějí, že se jej jednou vzdám ve prospěch samostatného života. Jako své dítě. Tak to dělám. Tady máte novou grafickou podobu, nové, přechodné číslo, které jsem dělal ještě s Ditou Fuchsovou. Končím také se symbiózou církve a občanské aktivity, která pro církevní provoz vydělává, aby jej svou aktivitou mimo čas bohoslužeb pomohla držet. Končím s nočními posedáváními nad účty a korekturami. Dělal jsem dobré dílo, vydělal jsem dobré peníze a nikomu, kromě Otce v nebi,  mojí ženy a dětí a sebe samého, nezůstanu dlužen. Teď budu farářovat a věřím, že mne ti, které jsem držel, podrží  - když pro ně budu sloužit ve dne v noci v tom, proč jsem sem přišel.

#1 Re: *Předávám
replica orologi, <E-Mail> / 27 06 2016 - 05:18  

Repliche orologi Non appena si clicca su sarete stupiti dalla qualità pura della Repliche orologi sito web e le immagini patinate delle orologi.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Předávám

I'm really enjoying the design and layout of your site.
It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here
and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Superb work!

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Předávám
YSL iPhone X Case, <E-Mail> / 29 09 2017 - 05:59  

As is the case with sustainability at large, these changes are not about an overnight transformation: for Nike and other apparel and fashion companies, a development such as Flyleather is about making incremental-but-significant changes

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom