Aktualizováno: Objektivně viděno

Dětem jsem vyprávěl o Josefu Sudkovi, kterého jsem vídal na Petříně, jak tahá stativ s deskovým fotoaparátem. Namáhavě překonává převýšení, zubama tahá černý hadr přes foťák a mhouří jedno oko neustále hledajíc záběr. Vlastně máme takový foťák každý ve svém oku. To, co vidíme, se promítá na sítnici hlavou dolů a teprve počítač v našem mozku, který zkombinuje obraz z obou kamer do jednoho, nám "ukáže" skutečnost tak, jak ji vidíme. O Pánu Bohu vyslovujeme velmi rychle soudy, které jej vidí kriticky. To udělal špatně či neudělal vůbec... A neměli bychom si konečně připustit, že skutečnost může být i jiná? Občas, že musí být něco hlavou dolů, abychom to nakonec mohli zpracovat, pochopit a přijmout?

Přikládám zase několik výkladů Skutků apoštolských - či jak někdy říkám: Skutků Ducha svatého mezi lidmi. A tady jsem přidal kázání o otázkách, zvukový záznam z neděle 22. 3. 2009.

#1 Re: *Objektivně viděno
007, <> / 23 03 2009 - 18:58  

Výklady ke skutkům Ducha svatého mezi lidmi už mám téměř prostudované, těším se na nějaký další zvukový záznam kázání... Díky!

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Aktualizováno: Objektivně viděno
Foot Problems, <E-Mail> / 9 08 2017 - 22:32  

you're actually a excellent webmaster. The site loading speed is incredible.
It seems that you are doing any distinctive
trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you have performed a excellent process in this subject!

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom