OSMA našla jinou tvář

Diskusní fórum OSMA si při svém zrodu vytklo nesnadný cíl: Kultivovat diskusi k podobě, která v česku není příliš známa. Totiž do podoby, která má jistý řád, pravidla. Do podoby, ve které každý - kdo má na to, aby něco podstatného řekl - dostane slovo. Tedy do podoby, která patřila vždy k tomu nejvzácnějšímu v zanikajícím západním světě. Zatím v Česku umíme schůze, ve kterých si může říci každý co chce, což je považováno za "demogracii". Z nejvyššího stupínku promlouvá účetní. Osma půjde jinak. Nechce být srovnávána s dalšími diskusními aktivitami, které se v Praze dají oběhnout během měsíce.

Osma ustupuje do uzavřenější formy. Pravidelně měsíčně bude diskutovat její výbor, přičemž každý z jeho členů si může přibrat své kolegy z řad přátel a především mladých lidí. Jednou za dva či tři měsíce bude OSMA pořádat veřejnou debatu. Půjde jí o kvalitu spíše než o kvantitu.

Nebyl jsem v biblické hodině, kterou jsem však dopředu připravil. Poznámky si můžete zase stáhnout v sekci Ke stažení - Skutky. Pěkný zbytek týdne!

#1 Re: *OSMA našla jinou tvář
Do you get taller when you stretch?, <E-Mail> / 9 08 2017 - 23:02  

This is my first time pay a visit at here and i am really happy
to read all at one place.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom