Kometa

16. prosince 2011 prolétla koronou Slunce kometa Lovejoy. Byla předurčena k zániku, protože prolétla blíže, než obíhá Zemi Měsíc. Nicméně se po čase objevila na druhé straně. Slunce ji pomátlo,  kometa vytančila ven a pokračovala dále. Nikdo nepředpokládal, že Slunce má menší moc, než stanovily výpočty. Vysvětlení hledali odborníci v tom, že kometa byla větší než předpokládali.

V roce 2003 jsem pracoval jako manažer občanského sdružení ANO pro Evropu. Byl s námi i Václav Havel při koncertu pořádaném před referendem o vstupu do EU na Václavském náměstí. Zaujal mne zblízka jako křehký a obyčejný člověk. Ožil při zájmu o rozhovory pro zahraniční televize a nejvíce při aplausu zaplněného Můstku, kde stálo pódium. Když zasedl ke stolu, nechal si číšníkem přinést studené pivo. Protože byl po nemoci, téměř orosenou sklenici plzeňského schovával, jistě ji nechtěl mít na stole při natáčení.

Obecně řečeno, lidé revoluce byli menší, než jejich obrazy vymalované médii. Obyčejní a někdy chybující lidé. Lidé potřebující Boží milost. Nic, co bych měl uctívat. Bratři a sestry, milované děti Boží.

18. 12. 2011 zemřel Václav Havel.

#1 Re: *Kometa
How we can increase our height?, <E-Mail> / 9 08 2017 - 17:41  

all the time i used to read smaller articles or reviews that as well clear their
motive, and that is also happening with this post which I am
reading at this time.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom