Kalendář dalšího týdne

Zase přibyl jeden text ke stažení.  Psal jsem o Gamalielově radě v textu Skutky10, který si můžete stáhnout. K úvodní fotce pár slov níže. Některým z vás chybí moje týdenní programy s tím  kde a co dělám. Nechci se k nim vracet. Vězte, že jiným zase připadly příliš soukromé. Občas sem tedy něco napíšu. Takže tento týden začal snídaní říčanských farářů v našem domě. Kolega přišel se svým synkem, kterému se prý říká Geronimo; já volím jemnější slovo Jeroným. Zdá se, že si dobře rozuměli s naším psem. Pak vypukl zmatek, protože jsem dostal na krátkou dobu třetí mobil za svou kolegyni, která nastoupila do nemocnice na operaci. Pochvaloval jsem si úterní Osmu, když jsem zjistil, co se dá říci k finanční krizi. Nejsou to takové ty obecné řeči, ale velice živá debata, když mluví poučení ekonomové. Vadilo mi, že stále někde plandám a nemám soustředěný čas na psaní. Chystá se nová redakce ve Strančicích, stěhujeme Zápraží a připravujeme prosincové vydání. To samo zabere dost času. Ne tolik, aby se nedala spolu studovat Bible ve středu či modlit se v jedné domácnosti v úterý. Stíhám rozhovory s lidmi a taky občas něco napsat.

Další týden mne čeká setkání s kolegy na Šeberově, pak jednání na Židovské obci o synagoze ve Strančicích, pak zaskočím do Chval za maminkou a navečer jsem v Mnichovicích na Programovém výboru MAS, poté ještě na chvilku ve Strančicích na zkoušce divadelního souboru. Pak píšu a jdu spát.

Úterý pro mne bude klidnější. mají mi přivézt výstavu ze Židovské obce pro gymnázium, takže instalace. Od poledne jedu na letiště pro Mexičanku, která u nás bude bydlet do neděle. Magdina kamarádka Estefani Cortéz.

Středa bude dost plná, protože od deseti máme Fórum cestovního ruchu v Mnichovicích a finišuje se časopis. Večer bude někde biblická, to se těším. Před ním nějaké rozhovory.

ve čtvrtek začínám na Ekumenické radě, kde je mediální komise, pak pokračuji do Chval za maminkou a večer jsem opět v Praze, tentokrát hostem katolické komunity Chemin Neuf na Vinohradech. Ovšem ten den by se měl stěhovat nábytek, takže někdy mezi tím musím vymalovat redakci a připravit stěhování. Ta úvodní fotka, to je dům, kde budeme sídlit namísto Drogerie. To je tam vlevo dole v rohu. Finišuje se časopis, takže čekám korektury.

V pátek ještě nevím, ale asi to poslední na plné pecky - časopis. V sobotu je vytoužený klid s výletem do Chval a v neděli zase církevní provoz. To spolu s kolegy sloužíme u stromečku na náměstí.

#1 Re: *Kalendář dalšího týdne
What is limb lengthening surgery?, <E-Mail> / 9 08 2017 - 12:03  

of course like your website but you need to take a look at the spelling on several of
your posts. A number of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to
tell the reality nevertheless I'll definitely come back again.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom