Je to jasný jako fík!

Dvacátá čtvrtá kapitola Jeremjášova proroctví a moje středeční poznámky k ní: "Izrael je v Jeremjášově vidění sklizen do dvou košů fíků. Výraz v původním jazyce umožňuje říci, že jsou fíky shromážděny k setkání s Hospodinem, sebrány do dvou košů najednou před chrámem. Přesně tam, kde by se čekalo shromáždění lidu. A toto vidění přišlo v čase, kdy nádvoří chrámu osiřelo, osiřely dílny, krámky, školy. Jeremjáš má své vidění při první deportaci, ve které byli do Babylóna odvedeni vzdělanci, řemeslníci, kněží a učitelé.
Podle Jeremjášova vidění všichni předstoupili k setkání s Hospodinem, ale nádvoří je prázdné. Někteří odvedeni a ti další by tam nikdy nešli. Svět se zdá neshromážditelným. Nikdo o něm nemůže mít přehled. Nezanedbatelné procento obyvatel Země se vyjadřuje, že žádného Boha neuctívá... Takže s nějakým shromážděním a s nějakou spravedlností nepočítá..."
Pokračování v textu ke stažení.
Na obrázku je "jasný dům v poušti" zajímavá stavba. Celou si prohlédnete zde.

#1 Re: *Je to jasný jako fík!
louis vuitton outlet, <E-Mail> / 22 04 2016 - 08:30  

Louis Vuitton Outlet UK Online Store, 2016 latest Louis Vuitton Bags uk online,100% Quality Guarantee, Search for Cheap LV Bags Look Up Quick Results Now!

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Je to jasný jako fík!
Cheap oakley, <E-Mail> / 26 07 2016 - 05:30  

to get the attending of his dreams and footfall out from http://www.cheapsunglassesstyle.co.uk the home like a handsome hunk.

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Je to jasný jako fík!
ray ban outlet, <E-Mail> / 26 07 2016 - 05:30  

Thus, they up the glam caliber at any time of the day.More sunglasses at http://www.cheapraybansunglassesda.co.uk online.

[ Reagovat (0) ]
#4 Re: *Je to jasný jako fík!
Foot Complaints, <E-Mail> / 9 08 2017 - 07:13  

Excellent way of explaining, and fastidious piece of writing to get data concerning my presentation subject
matter, which i am going to present in school.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom