Jaké je největší přikázání?

"Zákoník chtěl nejdůležitější prohlášení. Chtěl jednu, jednoduchou a jasnou, klíčovou odpověď! Víte, k pozastavení je to, na co nás ďábel vždycky znovu nachytá: Chceme jednoduchá řešení složitých mezilidských vztahů, soužití, politiky. Vyhodit, zakázat, odmítnout, schválit! Jsme schopni stát na náměstích a ječet s dalšími “obyčejnými občany”, protože je třeba nějaké jednoduché řešení. Nebo trucovat ve své pracovně, protože jako nositelé unikátní teorie máme skvělé a jednoduché řešení. Problémem je, že jej nikdo nechce pochopit!"

Citát z kázání do kapsy. Byl jsem hostem ve Frýdku Místku, chtěli mne zmámit na kazatelnu. Kdybych byl žádán dopředu a místní kazatel o tom věděl, asi bych se nebránil. Takhle jsem si spíše sedl dozadu a na stejný text, který mne z kázání milého bratra staršího hluboce oslovil, jsem si napsal svoje kázání. Tady jej máte ke stažení.

#1 Re: *Jaké je největší přikázání?
cartier replica, <E-Mail> / 27 06 2016 - 05:29  

Elegant Cartier Panthère Et Colibri Replica Watches With Diamonds With necessary power reserve indicator, new UK white gold Cartier Panthère Et Colibri fake.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Jaké je největší přikázání?
cheap polo Ralph Lauren, <E-Mail> / 11 10 2016 - 09:33  

The basic aim of this brand is to provide quality products to the customers and so far, it has been successful in doing so.

[ Reagovat (0) ]
#3 Re: *Jaké je největší přikázání?

It's amazing to pay a quick visit this site and
reading the views of all friends on the topic of this article, while I
am also keen of getting experience.

[ Reagovat (0) ]
#4 Re: *Jaké je největší přikázání?
Versace iPhone X Case, <E-Mail> / 29 09 2017 - 06:03  

Nike continues their flow of sneakers with official NBA logos with a pair of colorways for the Air Force 1 High that also add another basketball-related detail: terry cloth material on the ankle straps to mimic the look of headbands.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom