Hyde Park ČT 24


Ve čtvrtek navečer se ozval telefon s pozváním do Hyde Parku ČT 24. Udiveně jsem se ptal, kde ke mně přišli... Dáma v telefonu mi řekla, že mne zná ze sociálních sítí a sleduje mne. Padla na mne s prosbou, která se neodmítá. Domluvili jsme se.

V pátek ráno byly podle plánu ještě dva rozhovory a pak jsem se vrhnul na materiály, pustil jsem si ještě jednou pořady, které by mohly být citovány, načetl jsem si prohlášení, přepsal rady historika Martina Šandy (děkuji) a skočil do sprchy, ze sprchy do auta a na Kavčí Hory. Byl jsem tam na minutu.

Kdyby něco v Soči bouchlo, bylo by vše jinak. Takhle se po očku všichni dívali na televizní obrazovky, protože zrovna v Rusku vzplál olympijský oheň a já nastupoval do maskérny. Byli na mne hodní a já se choval s pochopením pro každého, kdo se mnou musel hodinu trpět na place.

Poděkování, která mne zahrnula od pátku večera a neustala ani dnes, by měla patřit obyčejným vesnickým farářům, těm skutečným, kteří se nikdy nedostanou do televize a o něž nikdo nemá zájem. Vážím si díků, ale nepatří především mně. Mne motivuje k další práci tlak a hledání.

Ale i tak Vám všem děkuji za podporu. A těm, kterým jsem nevyhověl - posílám prosbu, aby se nezlobili. Nejsem ideál.

#1 Re: *Hyde Park ČT 24
Foot Complaints, <E-Mail> / 9 08 2017 - 10:34  

Hurrah, that's what I was seeking for, what a material!
present here at this weblog, thanks admin of this website.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom