Dolů z hory

Rabín David Hartman se ptal svého syna: "Víš, proč Mojžíše poslal Hospodin dolů z hory, když Izrael začal uctívat zlaté tele?" Otázka visí ve vzduchu. Co byste odpověděli vy? Rabín dodal:"Protože když se děje něco takového, není možné pokračovat ve studiu Tóry!" Jenže, přesně to děláme my! Když mydlí jeden druhého v Budějovicích či Duchcově, zahýbáme do chrámu... Když se prezident pokouší psát na linkovaný papír napříč, jdeme se modlit. Jeremjáš to nedělal. Přidávám další dvě zastavení nad textem. Poprvé je Jeremjáš jako performer, podruhé si dovolí mluvit ke králi a královně matce. Paradoxně jej mimořádně právě tito dva poslechli... Jinak sloužil čtyřicet let celkem zbytečně... Jen my z něj po staletích máme užitek. Stáhněte si soubory a diskutujte.

#1 Re: *Dolů z hory
Buty Adidas Yeezy Desert Rat 500, <E-Mail> / 11 05 2018 - 05:30  

On the 2.0 Low-Tops which come in both black and white, we see perforated leather uppers paired with the brand’s arrow motif, a signature hangtag and more branding throughout each model.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Dolů z hory
Yeezy Hyperspace Sneakers For Sale, <E-Mail> / 23 03 2019 - 10:50  

Also joining are PondTextile, who has come up with a resin material made from plant starch, that is meant to replace fossil fuel based polyester fibers, and Checkerspot, a technology platform that enables the design of new materials on a molecular level.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom