Dohoda

Správní rady Olivovy nadace a Olivovy dětské léčebny, o.p.s., které byly v dlouhém sporu a jejich neshoda byla mediálně přetřásána, se vzájemně dohodly na narovnání vztahů ve společném jednání 15. 3. 2010 večer. V případě Olivovny jsme  - jako církev - obviňováni z vedlejších zájmů. Přijímám to s úsměvem. A dohoda o smíru je pro mne nejlepší odpovědí.

Přikládám svoje nedělní kázání o tom, že Ozdobou synů jsou otcové, jak říká biblické přísloví. To si stáhněte tady. A pokud chcete číst text memoranda, které jsme podepsali včera večer, tak klikněte na nadpis článku

Memorandum přijaté Olivovou nadací a Olivovou dětskou léčebnou, o.p.s.,
na společném jednání dne  15. 3. 2010 v Říčanech

Olivova dětská léčebna, o.p.s., lituje nevhodných výroků svých zaměstnanců, které v minulých létech poškodily pověst Olivovy nadace a její práce. Ve smyslu odkazu Aloise Olivy, v jehož stopách obě neziskové organizace pokračují, se obě strany vzájemně zavazují, že dodrží ujednání ve všech dříve ujednaných smlouvách a budou se vzájemně podporovat. Obě organizace mají zájem spolupracovat k úplné spokojenosti všech, především dětí a ostatních pacientů a pracovníků léčebny, kteří se o ně starají. Správa majetku bude plně zajištěna k plné spokojenosti Magistrátu Hlavního města Prahy i Města Říčany.

K datu 15. 3. 2010 sjednaly obě organizace dohodu o umoření dlužných částek splacením dluhu. Olivova dětská léčebna, o.p.s., vyhlásila výběrové řízení na nového ředitele a provádí inventarizaci majetku, zvláště závazků, které vyplývají z minulého období. Správní rada Olivovy dětské léčebny určila auditorku a připraví výroční zprávu společnosti za rok 2009.

Podepsáni představitelé správních rad obou organizací.

 

#1 Re: *Dohoda
Zuzana Novotná, <E-Mail> / 18 05 2010 - 06:38  

Dobrý den,
mohl byste prosím blíže specifikovat: "V případě Olivovny jsme - jako církev - obviňováni z vedlejších zájmů"
Děkuji
ZN

[ Reagovat (1) ]
#1.1 Re: *Re: *Dohoda
Yeezy Boost 350 v2 Zebra For Sale, <E-Mail> / 29 09 2017 - 06:08  

After talking to Kanye, I think I always knew that surrogacy was an option, but I didn’t think it was that realistic of an option, and now I feel like that’s my reality

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Dohoda
What is a heel lift?, <E-Mail> / 10 08 2017 - 04:22  

Hi to all, it's genuinely a good for me to go to see this
web page, it includes valuable Information.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom