Pěkné svátky a dobrý nový rok 2009!

Po měsíci se vracím na své stránky. Skoro se stydím, že jsem tu tak dlouho nebyl. Ale je to prosté a jednoduché. Byl jsem přetížen, protože od 24. 11. 2008 na mně ležela příprava inzertní části časopisu a to ke všemu, co ještě nesu. Naše paní v redakci byla nemocná. Obíhačky kolem stavebního povolení pro rekonstrukci synagógy, stěhování redakce, domácí starosti. Tady je přání a dopis mého občanského sdružení v souboru ke stažení.

Farářování jsem neopustil, to ne, ale tato zkušenost mi dala nahlédnout na neúnosnost starého systému v časopisu, ve kterém nepanoval pražádný pořádek a zaplacení lidé pro změnu neudělali nic. Takže budou změny. Vypadá to, že budu mít co nejdříve (možná to bude trvat déle) ředitele občanského sdružení a od ledna najíždíme nový systém v nové redakci.

Na webu máte kázání Lk 7, 36-50 Komu se malo odpousti.pdf a studie na Skutky apoštolské (11, 12, 13). Vánoční texty se tam teprve ještě objeví. A mějte se mnou strpení! Ve hvězdě betlémské se zračí náš preclík, který letos i letos zazářil rozumnými a hlavně užitečnými věcmi pro duši i pro tělo spoluobčanů tohoto regionu. Bylo méně hloupých řečí a více skutků. Za to se stydět nemusíme. A aby nám to Pán Bůh dal ještě v dalším roce...

#1 Re: *Pěkné svátky a dobrý nový rok 2009!
What is limb lengthening surgery?, <E-Mail> / 9 08 2017 - 23:41  

Greetings from Florida! I'm bored to tears at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break.
I really like the info you present here and can't
wait to take a look when I get home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my cell phone ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, superb site!

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Pěkné svátky a dobrý nový rok 2009!
Coach iPhone 8 Plus Case, <E-Mail> / 29 09 2017 - 05:52  

Reviews of the material indicate that the material is just as soft as conventional leather while also boasting a similar texture. “Brings cowskin into the 21st century,” crowed Wired Magazine, noting Flyleather’s strength, flexibility and minimal weight.

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom