Co víme o Božím charakteru?

Na cestu do dalšího týdne: Vybral jsem si k odpovědi text z hloubky Staré smlouvy, ze 2. knihy Kronik 29. a 30. a přišel jsem na to, že Bůh je velkorysý. Když si stáhnete moje nedělní kázání v sekci Ke stažení, pak to můžete posoudit. Třeba se mýlím! Jsem zvědav na váš názor. Přidal jsem také do studií z knihy Skutků apoštolských jeden díl. No a obrázek, když si otevřete celý tento článek kliknutím na nadpis, to je starý farář, kazatel Jan Pokorný z Brna, který má svých devadesát let. Je vlastně stejně tak starý jako Českobratrská církev evangelická. Byli jsme s Michaelem Otřísalem natáčet jeho vyprávění. Zvláštní dotek včerejška! Díky.


#1 Re: *Co víme o Božím charakteru?
Balenciaga Buty Damskie, <E-Mail> / 11 05 2018 - 05:31  

The latest volley in the high-fashion world’s attempt to colonize the sneaker business; and a new calling card for Bembury, one of the business’s most exciting young designers, emerging at the perfect moment when “sneaker designer” has become a public-facing role.

[ Reagovat (0) ]
#2 Re: *Co víme o Božím charakteru?

In line with the shoes style and the quantity of effort on has to put in wearing the actual shoe, ale increasing muscle activity is real. The business’s website helps make the statement which wearing

[ Reagovat (0) ]

Přidat komentář

Opište kód z obrázku.

XML kanál pro komentáře: RSS | Atom